Give a hand — Keep a heart

Give a hand  Keep ar heart ir projekts, kuru izveidojām, lai šajā bezspēcības un apjukuma laikā piešķirtu jēgu un nozīmi savam ikdienas darbam, taču galvenokārt, lai palīdzētu Krievijas- Ukrainas karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem. Mērķis ir pārdodot šīs krūzītes visu peļņu ziedot Ukrainas cilvēkiem un apgādāt ar nepieciešamajām medicīnas precēm un medikamentiem. Savākto summu plānojam pārskaitīt Direct Relief  (https://www.directrelief.org/emergency/ukraine-crisis/) organizācijai, kas sniedz kritisko medicīnisko palīdzību, tostarp brūču aprūpi un ICU medikamentus, cilvēkiem, kurus skāris karš Ukrainā, tostarp tiem, kas aizbēguši uz kaimiņvalstīm.

Mēs Jūs aicinam kopīgiem spēkiem palīdzēt.  Sniegt roku un censties turēt savu sirsniņu miera zonā, iegādājoties šo mūsu speciāli izveidoto krūzīti par sevis izvēlētu cenu, attiecīgi, veicot ziedojumu, Jums vēlamā apmērā. Krūzītes sākuma cena ir 20 EUR*, taču Jums ir iespēja tikt pie šīs krūzītes pašam nosakot summu, kuru vēlaties ziedot. Visa peļņa no pārdotajām krūzītēm tiks apkopota un viereizēji pārskaitīta uz Direct Relief organizācijas kontu. 

*krūzītes pamatcena ir 20 EUR, no tās 50% tiek ieturēti par materiālu un sūtīšanas izmaksām. Tātad pērkot krūzīti pa 20 EUR, Jūs ziedojat 10 EUR. Ja izvēlaties krūzīti pirkt par lielāku, Jūsu pašu izvēlētu summu, joprojām ieturēti tiek tikai 10 EUR, pārējais pievienojas ziedojuma summai.