Piegāde un preču atgriešana

Piegāde

Bezmaksas saņemšana darbnīcā
Klientiem ir iespēja tiešsaistē veikto pasūtījumu saņemt Laine Berina Ceramics studijā Rīgā, Volguntes ielā 92, iepriekš vienojoties par laiku.
Omniva pakomāts vai DPD paku skapis
Klientiem Baltijas valstīs (Latvija, Igaunija, Lietuva) ir iespēja saņemt pasūtījumu Omniva pakomātā vai DPD paku skapī. Pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darbadienu laikā. Piegāde var aizņemt 1-4 darbadienas, atkarībā no piegādes adreses. Piegādes izmaksas Eur 4. 
Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes detaļām, lūdzu dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā vai rakstiet e-pastu uz hi@laineberinaceramics.lv.

 

Atgriešana

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atrgriezt tiešsaistē iesgādātu preci, tas ir iespējams, ja prece nav lietota un ir tās sākotnējā stāvoklī, kā arī, ja tā ir atgriezta mūsu veikalā 14 dienu laikā, kopš pasūtījuma apstiprināšanas. Atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

 

Prece ir derīga atgriešanai, ja tās oriģinālais iepakojums nav sabojāts, ja tā nav lietota, un ja prečzīme nav noplēsta.

Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzu dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā vai rakstiet e-pastu uz hi@laineberinaceramics.lv.