Piegāde un preču atgriešana

Piegāde

Bezmaksas saņemšana darbnīcā.
Klientiem ir iespēja tiešsaistē veikto pasūtījumu saņemt Laine Berina Ceramics studijā Rīgā, Volguntes ielā 92, iepriekš vienojoties par laiku.
Omniva pakomāts.
Klientiem Baltijas valstīs (Latvija, Igaunija, Lietuva) ir iespēja saņemt pasūtījumu Omniva pakomātā. Pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darbadienu laikā, ja produkts būs uz vietas noliktavā. Piegāde var aizņemt līdz 20 darba dienām, ja produkts nav uz vietas un ir jāizgatavo. Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtījumu apjoma. Pakas piegāde var aizņemt 1-4 darba dienas atkarībā no piegādes adreses. Piegādes izmaksas Eur 4. 
Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes detaļām, lūdzu dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā vai rakstiet e-pastu uz hi@laineberinaceramics.lv.

 

Atgriešana

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atrgriezt tiešsaistē iesgādātu preci, tas ir iespējams, ja prece nav lietota un ir tās sākotnējā stāvoklī, kā arī, ja tā ir atgriezta mūsu veikalā 14 dienu laikā, kopš pasūtījuma apstiprināšanas. Atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

 

Prece ir derīga atgriešanai, ja tās oriģinālais iepakojums nav sabojāts, ja tā nav lietota, un ja prečzīme nav noplēsta.

Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzu dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā vai rakstiet e-pastu uz hi@laineberinaceramics.lv.