Privātuma politika

Laine Berina ceramics ( “Laine Berina ceramics, "mēs", "mūsu", "mums") ievēro noteiktas privātuma tiesības attiecībā uz saviem tiešsaistes apmeklētājiem / klientiem ("Jums", "Jūs", "Jūsu:), un atzīst, ka ir svarīgi aizsargāt informāciju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Šo informāciju mēs izmantosim tikai likumā paredzētajā kārtībā (saskaņā ar Datu aizsardzības likumu).

Laine Berina ceramics sniedz sekojošo informāciju, lai mūsu tiešsaistes apmeklētāji / klienti būtu pilnībā informēti un pārliecināti par mūsu kompānijas privātuma politiku saskaņā ar visiem Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem. Apmeklējot www.laineberinaceramics.lv Jūs izprotat un piekrītat kārtībai, kāda aprakstīta šajā Privātuma politikā un Lietošanas noteikumos un nosacījumos.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas uz Laine Berina ceramics, bet ne uz tīmekļa vietnēm, ko uztur citi uzņēmumi vai organizācijas. Laine Berina ceramics nav atbildīgs par personisko informāciju, kuru Jūs iesniedzat trešajām personām, izmantojot mūsu mājaslapu. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs esat iepazinušies ar šo citu uzņēmumu vai organizāciju privātuma politiku, pirms iesniegt savus datus. 

Visi jautājumi, kas attiecas uz jebkuru uzņēmuma politiku, tiek gaidīti uz e-pastu hi@laineberinaceramics.lv

Sīkdatnes


Šis sīkfails ir informācija, kuru uz Jūsu datora cietā diska noglabā Jūsu tīmekļa pārlūks, kas izseko Jūsu pārvietošanos dažādās mājaslapās. Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, bet Jums ir iespēja mainīt iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā, lai nepieļautu automātisku pieņemšanu. Mūsu lapa izmanto sīkdatnes tehnoloģiju, lai sekotu, cik bieži Jūs apmeklējat mūsu vietni, lai apskatītu Jūsu iepirkumu grozu, iepriekšējos pirkumus, un, lai nodrošinātu saturu, ņemot vērā Jūsu intereses. Ja nevēlēsieties saņemt sīkdatnes, Jūs joprojām varēsiet izmantot lielāko daļu mūsu mājaslapas, tai skaitā iespēju iegādāties preces. Sīkdatnes izmantošana ir nozares standarts.


Izmaiņas


Mēs paturam tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā brīdī. Izmaiņas tiks atspogļotas šaja lapā, tādēl regulāri apmeklējiet to.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu, dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā, vai sūtiet e-pastu uz hi@laineberinaceramics.lv.

Lietojot šo lapu, Jūs apstiprināt un piekrītat noteikumiem sadaļās Privātuma Politika un Noteikumi un nosacījumi.